Warsztaty kreatywno-rozwojowe Lego Education 3-4 lat

Zajęcia obywają się o godz. 15.30 raz w tygodniu w każdy poniedziałek (cykl 8 zajęć). Pierwsze zajęcia – 12.09.2022 r.

Pierwsze zajęcia są zapoznawcze i niezobowiązujące.

Zajęcia prowadzi Aneta Sakowska, certyfikowana trenerka TUS, trenerka Lego Education, wychowawca i kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, studentka psychologii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy warsztatowej z dziećmi. Realizowała i koordynowała wiele projektów w takiej tematyce.

W zajęciach wykorzystujemy najnowsze zestawy Lego DUPLO Education: Lego Stem Park, Lego Mój Świat XL, Lego Budujemy Emocje, Lego Rury, Lego Opowieści, Lego Literki, Lego Ludziki, Lego Coding Express.

Zajęcia trwają 75 minut i obejmują cykl  8 cotygodniowych spotkań. Po ukończeniu tego cyklu będzie możliwość kontynuowania warsztatów o rozszerzonej tematyce i poruszającej nowe zagadnienia. 

Grupy liczą nie więcej niż 8 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz poświęcenie mu odpowiedniej ilości czasu.

Nasze warsztaty to świetna zabawa, dzięki której Wasze pociechy zgłębią wiedzę, będą poznawać świat, zrozumieją co to są emocje i odnajdą w sobie pokłady nowych talentów oraz rozwiną już odkryte.

Czego uczą się dzieci podczas zajęć ? Jakie umiejętności i kompetencje nabywają ? Przeczytaj drogi Rodzicu poniżej

Praca w grupie pomoże Twojemu dziecku w rozwoju inteligencji emocjonalnej, czyli w poznawanie emocji własnych, kolegów/koleżanek. Proponowane ćwiczenia będą dla dzieci bodźcem rozwijającym kreatywność oraz zdolność współpracy i rozwiązywania problemów.

Wykorzystanie zestawów takich jak Lego Stem Park, czy Lego Rury wpłynie na zrozumienie procesów projektowania i zależności przyczynowo-skutkowej, świadomości przestrzennej i umiejętności zadawania sprecyzowanych pytań.

Podczas zajęć dzieci zetkną się z kluczowymi pytaniami, które pomogą im przejść proces praktycznego zastosowania umiejętności naukowych, technicznych, inżynieryjnych, artystycznych i matematycznych. Tutaj wprowadzimy również elementy kodowania wykorzystując zestaw Lego Coding Express oraz oprogramowanie do kodowania.

Zajęcia z zestawami Lego Opowieści i Lego Literki pomogą w ciekawy i wciągający sposób rozwijać podstawowe umiejętności językowe i literackie.

Dzięki zadaniom wykonywanym z wykorzystaniem zestawu Lego Mój Świat XL dzieci poznają co to jest lokalna społeczność oraz rozwiną umiejętność poznawczego uczenia zachowań poprzez dyskutowanie, budowanie, odgrywanie ról i dzielenie się pomysłami. Po ukończeniu tego modułu warsztatowego będą wiedzieć dlaczego społeczności składają się z różnych osób i elementów. Zrozumieją role i obowiązki mieszkańców, dowiedzą się jak troszczyć się o innych ludzi i poznają podstawowe pojęcia ekonomiczne.

Koszt zajęć 8-tygodniowych:
360 zł. Możliowść zapłaty w 2 ratach po 180 zł

Czas trwania jednych zajęć: 75 minut

Maksymalna wielkość grupy: 8 dzieci

Miejsce zajęć:
ul. Morelowa 21C
Sulechów 66-100

Pierwsze zajęcia są niezobowiązujące !
Płacisz dopiero po deklaracji dalszego uczestnictwa.

Zajęcia obywają się o godz. 15.30 raz w tygodniu w każdy poniedziałek (cykl 8 zajęć). Pierwsze zajęcia – 12.09.2022 r.

ZAPISY: DO 10.09.2022 r.

Płatność dokonujemy dopiero po deklaracji dalszego uczestnictwa po pierwszych zajęciach.

Nie czekaj, zarezerwuj zajęcia już dziś. Ilość miejsc w grupie ograniczona!
Skip to content