MŁODZI ODKRYWCY

dla dzieci w wieku +5 lat

Eksperymenty, Ściany i Podłogi Interaktywe

Dużo zbawy i budowania relacji z rówieśnikami

Zaczynamy 09.04.2024 r. (wtorek)

Godz. 16:00

Spotykamy się: 09.04, 16.04, 23.04, 30.04, 07.05, 14.05, 21.05, 28.05, 04.06, 11.06, 18.06, 25.06 – godz. 16:00

Wkrótce nabór do kolejnych grup !!!

Zajęcia prowadzi Aneta Sakowska

Aneta Sakowska

Certyfikowana trenerka TUS, arteterapeutka, trenerka Lego Education, studentka psychologii, pomysłodawczyni i założycielka  Planety Młodych Talentów, wiceprezes Fundacji Inicjatyw „Jestem Przedsiębiorczy”.

Podsiada  10 letnie doświadczenie w pracy warsztatowej z dziećmi. W Fundacji Inicjatyw „Jestem Przedsiębiorczy”, która prowadzi Planetę Młodych Talentów, zrealizowała kilkanaście projektów skierowanych do dzieci w wieku 4-12 lat oraz wiele z nich koordynowała.

Akademia Młodych Odkrywców zaprasza na super przygodę! U nas każdy dzień to nowa zagadka do rozwiązania, eksperyment do przeprowadzenia i mnóstwo zabawy!

Czego się nauczycie?

 • Magiczne Eksperymenty: Będziemy sami robić eksperymenty! To jak być Młodym Naukowcem, który odkrywa, jak działa świat.
 • Świat wokół nas: Dotykać, patrzeć, słuchać, a nawet wąchać i smakować – tak będziemy poznawać wszystko dookoła! Nauka nigdy nie była tak fajna.
 • Tajemnice cyfr i liter: Matematyka i czytanie też mogą być super! Pokażemy Wam, jak to wszystko ma sens i jak można się tym bawić.
 • Zabawa z fizyką: Przez gry i doświadczenia zobaczycie, jak działają różne rzeczy. Będziemy mali, ale wielcy odkrywcy!

Coś ekstra dla Was:

 • Podróże w kosmos: Będziemy podróżować po galaktykach i poznawać gwiazdy i planety.
 • Tajemnice naszego ciała: Zobaczymy, jak działa nasze ciało i poznajemy nasze zmysły.
 • Czarodziejska chemia: Zrobimy eksperymenty, które pokazują niesamowite reakcje chemiczne.
 • Zabawa z liczbami i literami: Nauczymy się, jak matematyka i czytanie mogą być super zabawą.

Dlaczego Akademia Młodych Odkrywców?

 • Bawimy się i uczymy: Rozwijamy kreatywność i uczymy myśleć krytycznie.
 • Dla każdego coś fajnego: Zajęcia dostosowane do Waszego wieku i tego, co lubicie.
 • Odkrywajcie swoje pasje: Pomagamy Wam odkrywać i rozwijać to, co Was fascynuje.
 • Bezpieczna zabawa: U nas zawsze bezpiecznie, więc możecie skupić się na nauce i zabawie.

Chcecie stać się Młodych Odkrywcami i razem z nami odkrywać niesamowity świat nauki, technologii, inżynierii, sztuki i matematyki? Dołączcie do nas i zobaczcie, jak wspaniała może być przygoda z nauką!

Zapraszamy do przygody!

Niech każdy z Was odkryje coś nowego i fascynującego. Dołączcie do Akademii Młodych Odkrywców już dziś i razem z nami odkrywajcie świat nauki!

Wakacje w Sulechowie
Pólkolonie dla dzieci

Na naszych zajęciach podchodzimy w spoób holistyczny do rozwoju dziecka i skupiamy się na zdobywaniu przez niego kluczowych kompetencji

Praca w grupie pomoże Twojemu dziecku w rozwoju inteligencji emocjonalnej, czyli w poznawaniu emocji własnych, kolegów i koleżanek. Proponowane ćwiczenia będą dla dzieci bodźcem rozwijającym kreatywność oraz zdolność współpracy i rozwiązywania problemów.

Mali uczestnicy zdobywają nowe umiejętności, zaciekawiają się otaczającym światem i uczą się go poznawać, przeżywając twórcze doświadczenia. Ponadto poszerzają swój horyzont o innych rówieśników.

Podczas zajęć dzieci zetkną się z kluczowymi pytaniami, które pomogą im przejść proces praktycznego zastosowania umiejętności naukowych, technicznych, inżynieryjnych, artystycznych i matematycznych w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Zajęcia wspierające motorykę małą i dużą. Poprzez motorykę rozumiemy zdolność dziecka do poruszania się i wykonywania wszelkich czynności związanych z ruchem. Sprawności te wymagają kształcenia poprzez działania spontaniczne i kierowane.

Zajęcia wspierające zdolności sensoryczne. Dziecko, jak każdy z nas, poznaje świat na podstawie odbieranych bodźców. Sygnały ze świata zewnętrznego są rozkodowywane przez system nerwowy, a uzyskane informacje przetwarzane na konkretne reakcje i zachowania. Głównym celem zajęć z elementami sensoryki jest wspomaganie rozwoju mózgu u dzieci, czyli umiejętność posługiwania się zmysłami wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku, umożliwiające tym samym prawidłowe funkcjonowanie.

Podczas zajęć wykorzystujemy interaktywną ścianę oraz podłogę oraz najnowszej generacji monitor interaktywny z filtrem światła niebieskiego.

Koszt zajęć:
200 zł/miesiąc

Czas trwania jednych zajęć: 60 minut

Maksymalna wielkość grupy: 8 dzieci

Miejsce zajęć:
ul. Morelowa 21C
Sulechów 66-100

Zajęcia obywają się o godz. 16:00 raz w tygodniu w każdy wtorek od 09.04.2024 r. r. do 25.06.2024 r.

 

Po przesłaniu formularza zgłoszeniowego wyślemy do Ciebie na adres mailowy umowę. Możesz ją również podpisać w naszym biurze.

Zapłaty można dokonać również gotówką w biurze Planety Młodych Talentów.

Pólkolonie dla dzieci
Nie czekaj, zarezerwuj zajęcia już dziś. Ilość miejsc w grupie ograniczona!
Skip to content