Zajęcia pozaszkolne dla każdego dziecka !

Planeta Młodych Talentów ruszyła z projektem – Edukacja pozaszkolna dla każdego dziecka !

Nasza fundacja prowadzi dla dzieci zajęcia pozaszkolne od kilku lat (programowanie, robotyka, eksperymenty chemiczne, treningi umiejętności społecznych). Widzimy jak dzieci dzięki takiej formie wsparcia rozwijają się, odkrywają w sobie nowe talenty i nawiązują przyjaźnie. Niestety nie każde dziecko może uczestniczyć w tego typu warsztatach. Ciągle rosnące koszty życia uniemożliwiają wielu rodzicom na takie przyjemności dla swoich pociech. Wiele dzieci wychowuje się ponadto w rodzinach z problemem alkoholowym, gdzie zamiast szansy na godne życie w przyszłości doznają przemocy i upokorzenia. I właśnie dla takich dzieci szukamy darczyńców, którzy wpłacą chociaż kilka złotych, aby zmazać z twarzy dziecka smutek !

Kliknij w wybraną kwotę i wesprzyj rozwój najmłodszych ! Zbieramy na nowoczesne wyposażenie pracowni (m.in. ściany i podłogi interaktywne) oraz na wynagrodzenie trenerów i animatorów. Każdy z nich połowę czasu zajęć prowadzi je jako wolontariusz!

Jeśli chcesz zrobić przelew tradycyjny dowolnej kwoty poniżej podajemy dane:

Fundacja Inicjatyw „Jestem Przedsiębiorczy”
Nr rachunku bankowego: 80109015350000000141645458
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Dlaczego warto uczestniczyć w zajęciach Planty Młodych Talentów ?

Wychodzimy z założenia, że każde jest utalentowane, a talent ten trzeba odnaleźć lub już odkryty rozwijać. Nasze zajęcia dedykujemy przedszkolakom oraz dzieciom ze szkół podstawowych.

W naszej ofercie znajdziesz warsztaty plastyczno-artystyczne, kreatywno-rozwojowe, czy zajęcia z robotyki i programowania. Nie są to jednak standardowe spotkania warsztatowe, gdyż poza rozwijaniem konkretnych umiejętności uczymy dzieci empatii, pracy w grupie, rozwiązywania konfliktów, przestrzegania zasad, szacunku oraz asertywności. Chcemy pokazać im, że każdy z nich jest kimś wartościowym i może w życiu osiągnąć sukces !

Skip to content